Bieżące

  • 0
  • 1
  • 2
prev
next

Zamówienia Angielsko-Polskiego Elementarza Statkowego można składać drogą telefoniczną lub e-mailową. Podręcznik można również zakupić osobiście w siedzibie ...

Więcej ...

Marynarze zgłaszający się na egzamin Marlins powinni mieć przy sobie Książeczkę Żeglarską

Więcej ...

Kursy przygotowujące do Egzaminu Marlins prowadzone są w cyklu jedno lub dwutygodniowym i rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Zgłoszenia NON ...

Więcej ...
Specjalizacja

WYZWANIE
Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, w „mieście z morza i marzeń...”. Potraktowaliśmy to jako wyzwanie i okazję, aby dogłębnie wyspecjalizować się w problematyce morskiej. Otwarcie na żeglugę pozwoliło nam zdobyć coraz bardziej procentujące doświadczenie w zakresie gospodarki globalnej.

ŻEGLUGA
Pracujemy dla firm właścicielskich, armatorskich, przedsiębiorstw czarterujących i zarządzających statkami, dla agencji rekrutujących załogi statków, agentów statkowych i spedytorów, dla zarządów portów i terminali kontenerowych, a także dla polskich i zagranicznych stoczni budujących i remontujących statki.

OBRÓT MORSKI
Tłumaczymy dokumenty stosowane w obrocie morskim: umowy czarteru, protesty morskie, manifesty ładunkowe, konosamenty, dzienniki okrętowe, akty kupna/sprzedaży statków, hipoteki morskie, procedury ISO i ISM, dokumentację firm ubezpieczeniowych, raporty ekspertów oraz dokumenty Izby Morskiej i sądów arbitrażowych. Trudne kwestie rozwiązujemy w gronie najlepszych ekspertów od międzynarodowego prawa morskiego.

LINGUA FRANCA
Z niektórymi międzynarodowymi firmami żeglugowymi, które w swojej misji wpisują kulturę utrzymywania pełnej komunikatywności w języku angielskim  oraz zasady ładu korporacyjnego na poziomie nie tylko właścicielskim, ale na wszystkich szczeblach zarządzania, pracujemy na zasadzie stałej, kompleksowej współpracy, wspierając ich politykę w zakresie języka angielskiego funkcjonującego jako „lingua franca” na morzu.

 
Więcej >>

Nasza oferta

  • tłumaczenia tekstów,
  • tłumacz przysięgły,
  • język angielski dla marynarzy,
  • testy marlins,
  • szkolenia językowe.

Biuro Gdynia

Lingua Care International
Dr Bolesław Borzycki, Est. 1991
ul. Świętojańska 49/9
81-391 Gdynia, Polska

Pozycja geogr.: 54°52'N, 18°54'E
NIP
: 586 005 76 34
REGON: 190542452

małpa borzycki@lincare.pl

telefon 58 620 62 87 ,
600 350 168

Biuro tłumaczeń otwarte
Pn - Pt  09:00 - 16:00